تبلیغات
فناوری اطلاعات و ارتباطات - نسخه جدید سیستم عامل مك فردا عرضه می شود
به وبلاگ آموزشی فناوری اطلاعات و ارتباطات خوش آمدید ....... امید است که از مطالب آموزشی نهایت استفاده را برده باشید با نظرات پر بارتان من را در اداره و سر و سامان دادن به وبلاگ یاری نمایید .......... با تشکر ...... مدیریت بلاگ

تبلیغات پیامکی


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 29 تیر 1390

نسخه جدید سیستم عامل مك موسوم به Mac OS Lion فردا رونمایی می شود.

به گزارش سه نسل به نقل از رجیستر، Peter Oppenheimer یكی از مدیران ارشد اپل به خبرنگاران گفته است كه این سیستم عامل نیازها و انتظارات كاربران سختگیر مك را برآورده خواهد كرد.

كاربران نسخه قبلی مك نیازی به نصب كامل این نسخه ندارند و تنها كافی است از قابلیت به روزرسانی سیستم عامل اسنولئوپارد استفاده كنند. پیش بینی می شود حداقل 500 هزار نفر Mac OS Lion را به شیوه های مختلف خریداری كرده و نصب كنند.

از جمله تحولاتی كه در Mac OS Lion به وجود آمده ارتقای رابط كاربری، افزودن برنامه ها و نرم افزارهای جدید، امكانات جدید امنیتی و سازگاری بیشتر با سرویس های تحت وب مانند كلودكامپیوتینگ است. سیستم عامل مك بعد از آمریكا در كشورهای انگلستان، آلمان، فراسنه و ژاپن بیشترین كاربر و محبوبیت را دارد.

در میان سیستم عامل های رایانه های رومیزی ویندوز بیش از 90 درصد از بازار را در كنترل دارد و سهم مك كمتر از 5 درصد است.ارسال توسط عباس غلامی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظرتون در مورد وبلاگ چیه ....

پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه